Doplnění fotek k Chorvatsku - Jirkovy stránky. Je tam spousta nových, zajímavých odkazů a budu doplňovat informace o zajímavých místech a městech po trase, i v samotné Dalmacii, či přímo v okolí Bašky Vody. V aktualitách 2014 - 2015 najdete nejnovější informace a zajímavosti o Chorvatsku a cestě tam i zpět, včetně všech aktuálních poplatků, cen paliva, potravin, vstupného apod., a také aktuální počasí a nebo on-line kamery na hranicích a mýtných branách! Dále jsem tam umístil nejnovější fotky i video z lyžování na Hochkaru 20010 - 2014, apod.
Na těchto stránkách jsem postupně přidával fotky z dalších výletů viz levý sloupeček (Berghof, Orlí hnízdo,Obersalzberg, Salzburg, Hallstatt, Salzkammergut - texty - 03. - 06.07.2010, Salzkammergut, ubytování, Lammerklamm, Königsee, Obersalzberg, Krimmler Wasserfall, Zell am See, Hallstatt, Salzwelten, Eis- a Mammuthölle, apod.) Ale především fotky z lyžování na Hochkaru 2010 - 12, Wachau, Vídeň, Mnichov, Herzogenaurach, Osvětim, Krakov... Fotky ze školy, fotky z lyžáků, vodáků, výlety do Prahy, fotky z maturitních plesů, oslavy narozenin, golf v Radíkově, tenisový turnaj na Gymplu ... nejnověji jsem doplnil na stránkách - Jirkovy stránky fotky z výletu do Provence a Cote d´Azur 2012 a Stužkovák 2012. Děkuji za trpělivost.
Chorvatsko - publikace, nejen v češtině, ale i v angličtině, němčině a chorvatštině. Spousta zajímavých informací z infocenter, odborných časopisů, cestovních kanceláří, turistických združení, mnoho rad, tipů, map, ceníků apod...

Mé stránky na téma Chorvatsko
Pinterest
YouTube

a mé profily:
Facebook

Twitter
Flipboard

issuu
http://www.youtube.com/user/hrdas66
 

 

Hochkar 19. - 21.03.2010

Tak jsme se vydali se Starostou opět do Alp. A zase Hochkar, prostě proto, že nám to tam vyhovuje.  Počasí bylo tentokrát skvělé, lyžování výborné, sjezdovky upravené... no prostě lyžařský ráj! Byli jsme i s Marťou, ostatní postupně přestali mít zájem. Škoda!

Na fotkách je vidět naše ubytování (asi nejlepší za tu dobu, co tam jezdíme), Familie Zettel,  Hochkar a ještě pár fotek z výletu na Lunzersee a Hochreit. Rozdělil jsem ty fotky na své a Starostovy, vše jsme fotili spolu, má ovšem jiné pohledy a hlavně – já jsem téměř nefotil v neděli na Hochkaru. Na YouTube příští týden dám několik videí.

Ubytování, kde hledám já: http://goestling.govertical.at/liste_standalone.php?standort_typ_id=&word=Suche+in+ausgew%E4hlter+Kategorie

jsou tam restaurace, kavárny, a hlavně ubytování!

A stránky Hochkaru, jsou částečně česky! http://www.hochkar.com/index.php?id=26&type=0

 Tak pěkný zážitek!

Jirka

P.S.: Nejnovější videa z Hochkaru na YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=laIbJ3gNuLQ

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one